بهترین VPN رایگان در ایران

سانسور وب در ایران چیز جدیدی نیست. صدها برنامه و سرویس محبوب ممنوع و مسدود شده اند. هنگامی که ناآرامی های مدنی رخ می دهد، کنترل های اینترنت بیشتر تشدید می شود. بسیاری از کاربران اینترنت در ایران می دانند که پروکسی ها و VPN ها می توانند به باز کردن وب و دور زدن سانسورها کمک کنند.

یکی از رایج ترین روش ها برای فرار از این ممنوعیت ها و بلاک ها استفاده از سرویس پروکسی است. پروکسی ها به دلیل هزینه ارزان و در دسترس بودن گسترده محبوب هستند. متأسفانه، آنها غیر قابل اعتماد، ناامن و در توانایی محدود هستند. آنها معمولاً فقط می توانند IP جعل را در برگه مرورگر شما ارائه دهند. این بدان معناست که برنامه‌های غیر مرورگر شما مانند کلاینت‌های بازی، برنامه‌های پیام‌رسانی مانند Whatsapp، Telegram و Signal و برنامه‌های موسیقی مانند Spotify همچنان هنگام استفاده از پروکسی مسدود هستند.

بنابراین، این سوال مطرح می شود که کدام VPN برای استفاده بهتر است. در ایران، بسیاری از مردم قادر به اشتراک خدمات VPN پولی نیستند. تحریم های غرب و کنترل های مالی مانع از فعالیت کسب و کارها در کشور می شود. سرویس های VPN ایرانی تحت کنترل شدید مقامات سانسور هستند و آنها را بی فایده می کند.

اینجاست که JewelVPN بیشترین کاربرد را دارد. JewelVPN نیازی به حساب، پرداخت یا اشتراک ندارد. این یک vpn رایگان است که استفاده نامحدود از VPN را به کاربران ایرانی ارائه می دهد.

با استفاده از لینک زیر می توانید JewelVPN را در زیر دانلود کنید. پشتیبانی ما از طریق چت یا ایمیل در دسترس است تا به شما در رفع مشکلات کمک کند.

https://jewelvpn.com/index.php/downloads/

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *